2018 Sezonumuza Hoşgeldiniz

2018 Sezonumuza Hoşgeldiniz

2018 Sezonumuza Hoşgeldiniz.

Değerli misafirlerimiz,

Bugüne kadar bize göstermiş olduğunuz güven, verdiğiniz teşvikler, turlarımıza tekrar eden katılımlarınız ve çevrenize ilettiğiniz tavsiyeleriniz için sizlere teşekkür ederiz.


Sizlerden aldığımız geri bildirimler ışığında, tüm gücümüzle servis kalitemizi yükseltmek için çalışıyoruz ve verdiğiniz cesaret ile yatırımlarımıza devam ediyoruz. Bu doğrultuda filomuza ait olan bazı yatlarımızı yenilemeyi planlıyoruz.

Özel tekne kiralamalarında yenilenmiş teknelerimizle arkadaşlarınız ve ailenizle beraber doyasıya seyahat edebileceksiniz. Mesai arkadaşlarım, tamamen kişiye özel servis alabileceğiniz Özel Yat Turlarımızda, yemek menüsü ve tur rotası dâhil her türlü detayı sizin tercihlerinize göre ve sizinle beraber tasarlayacaklardır. Özel Yat Kiralamalarında lüks servisin sınırı olmamakla beraber, her bütçeye ve gruba uygun guletlerimiz bulunmaktadır. Filomuzdaki guletleri web sayfamızdan detaylıca inceleyebilirsiniz. Her zaman olduğu gibi Mavi Turunu önceden planlayan misafirlerimizin fiyat avantajı olacaktır.


Aile ve arkadaşlarınızı aynı tarihlerde bir araya toplayıp grup oluşturmanın zorluklarının bilincindeyiz. Bu gibi durumlarda ‘Kabin Kiralama Turlarımız’ yine sizin için en uygun çözüm olacaktır. Web sayfamızdaki garanti deparlı turlarımızdan birisini seçip, dünyanın çeşitli bölgelerinden gelen, farklı kültürlerdeki deniz sever misafirlerimizle beraber “Mavi Yolculuk” yapma imkânınız her zaman olacaktır. Kabin turlarımızda da hizmet kalitemizi yükseltmeye devam ediyoruz: Tüm kesin deparlı turlarımızda sizlere klimalı teknelerle hizmet vereceğiz. Ve yine sizin talepleriniz doğrultusunda Marmaris-Datça-Marmaris turunu da programımıza ekledik.

Sizler için yoga, detox, bisiklet ve yürüş gibi temalı programlarıda “repartuar”ımıza ekliyoruz. Aralık ayında bu turların tarihlerini açıklayacağız. Yerimiz sınırlı olduğundan web sayfamızı ve sosyal medya hesaplarımızı yakından takip etmenizi tavsiye ederiz.

Geçen sezon yatlarımızda başarılı düğün organizasyonları gerçekleştirdik. Gelecek sezonlarda da nikah, düğün, balayı programlarınız yatlarımızda gerçekleştirmeye talibiz.


Her türlü soru ve taleplerinizi, web sayfamızdan canlı bağlantı ile satışla ilgilenen arkadaşlarımıza iletebilirsiniz. Sizlere yardımcı olmaktan büyük mutluluk duyacaklardır.

Barbaros Yatçılığın her biri diğerinden konforlu teknelerinde, işinin ehli personel ve deneyimli kaptanları ile yapacağınız “Mavi Yolculuk”, hafızalarınızda silinmez bir anı olarak kalacaktır.
Ege ve Akdeniz’in turkuaz sularında görüşmek üzere…
Saygılarımızla,
Barbaros GÜNEŞ
Yönetim Kurulu BaşkanıÖnerdiğimiz Guletler

Önerdiğimiz Guletler.

Yacht Holidays in Greece, Turkey & Adria
>