2021 Sezonumuza Hoşgeldiniz

2021 Sezonumuza Hoşgeldiniz

2021 Sezonumuza Hoşgeldiniz.

“Değerli Misafirlerimiz
Her şeyden evvel bize verdiğiniz destek, göstermiş olduğunuz sadakat ve çevrenize ilettiğiniz tavsiyeler için sizlere teşekkür eder, firmamızın gelişme ve büyümesinde üstlendiğiniz rol için sizlere şükranlarımızı sunarız.

Sizlerden aldığımız geri bildirimler ışığında, tüm gücümüzle servis kalitemizi yükseltmek için çalışıyor ve verdiğiniz cesaret ile yatırımlarımıza devam ediyoruz. Önümüzde ki sezon sizlere daha iyi hizmet verebilmek için Yunanistan operasyonlarımızı Malta, Yunan ve Türk bayraklı teknelerimizle büyütüyoruz.

Yeni, modern tasarımlı, Malta bayraklı ve Yunan charter lisanlı lüks yatımız VIRTUOSO artık Atina bazlı olarak hizmetinizde olacak. Argo - Saronik Körfezini(Aegina, Poros, Hydra, Spetses, Porto Heli, Nafphlion vb. adalarını), İyonya Denizini (Korfu, Zante, Lefkas, Kefalonia, Ithaka vb. adalarını),
Kiklad adalarını(Mykonos, Santorini, Ios, Paros, Naxos vb.) ve Sporades Adalarını (Skiathos, Skopelos, Skyros vb.) gezmek istiyorsanız geç kalmadan rezervasyonunuzu yaptırmanızı öneririz.

ESMA SULTAN-2, filomuza katılan diğer lüks yatımız, sizlere Bodrum çıkışlı olarak Ege ve Akdeniz sahillerinde ve Yunan Adalarında hizmet verecektir.

Özel tekne kiralamalarında, yenilenmiş teknelerimizle, arkadaşlarınız ve ailenizle beraber doyasıya seyahat edebileceksiniz. Mesai arkadaşlarım, tamamen kişiye özel servis alabileceğiniz Özel Yat Turlarımızda, yemek menüsü ve tur rotası dâhil her türlü detayı sizin tercihlerinize göre ve sizinle beraber tasarlayacaklardır. Özel Yat Kiralamalarında lüks servisin sınırı olmamakla beraber, her bütçeye ve gruba uygun guletlerimiz bulunmaktadır. 2 kabinden 18 kabine kadar farklı seçenekleri sizlere sunmaktayız. Filomuzdaki guletleri web sayfamızdan detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Her zaman olduğu gibi Mavi Turunu önceden planlayan misafirlerimizin fiyat avantajı olacaktır.

Aile ve arkadaşlarınızı aynı tarihlerde bir araya toplayıp grup oluşturmanın zorluklarının bilincindeyiz. Bu durumda ‘Kabin Kiralama Turlarımız’ sizin için en uygun alternatif olacaktır. Web sayfamızdaki garanti deparlı turlarımızdan birini seçip, dünyanın çeşitli bölgelerinden gelen farklı kültürlerdeki deniz sever misafirlerimizle beraber “Mavi Yolculuk” yapma imkânınız olacaktır. Gelecek sezon mevcut beş farklı tur programlarımıza, istekleriniz doğrultunda, Kemer-Kekova-Kemer turunu da ekliyoruz. Tüm garanti deparlı turlarımızda daha evvelden olduğu gibi sizlere klimalı teknelerle hizmet vereceğiz.

2021 sezonunda garantili deparlı PARTİ turlarımıza başlıyoruz. Gençler için design edilmiş bu tur Gökova’yı gezmenin yanı sıra ekstra aktivitelerle donatılmıştır.

Geçtiğimiz sezon gerçekleştirdiğimiz düğün/kutlama/balayı, detox/yoga, yürüyüş/bisiklet, sanat/yemek atölyeleri ve balık avlama organizasyonlarımızın referansıyla gelecek sezonlarda da bu programlarınızı yatlarımızda gerçekleştirmeye hazırız.

Her türlü soru ve taleplerinizi, web sayfamızdan canlı bağlantı ile satışla ilgilenen arkadaşlarımıza iletebilirsiniz. Sizlere yardımcı olmaktan büyük mutluluk duyacaklardır.

Barbaros Yatçılığın teknelerinde, işinin ehli personel ve deneyimli kaptanları ile yapacağınız “Mavi Yolculuk”, hafızalarınızda silinmez bir anı olarak kalacaktır. Hayat kısa dünya büyük… Pişman olacağınız tek yolculuk hiçbir zaman çıkmamış olduğunuzdur..

Türkiye ve Yunanistan'ın turkuaz sularında görüşmek dileğiyle ...


Saygılarımla,
Barbaros Güneş / Başkan


Yacht Holidays Specialist