ZİNFANDEL BAĞLARINDA BİTEN MAVİ YOCULUK

ZİNFANDEL BAĞLARINDA BİTEN MAVİ YOCULUK.

ZİNFANDEL BAĞLARINDA BİTEN MAVİ YOCULUK
DENİZ YEMEKLERİ GURME TURU


Tekne Tipi: Klimalı Geleneksel Ahşap Gulet (M/S)
Süreç: 3 Gece – 4 Gün
Biniş Günleri: Cumartesi 24 06.2017
Tekneye Biniş: Bodrum Limanı
Biniş Saati: 15:30’dan itibaren
Tekneden İniş: Bodrum Limanı 27 06 2017
İniş Saati: Kahvaltı sonrası sabah 10:30


1. Gün: ORAK ADASI – ÇÖKERTME
Tekne hakkında temel bilgilerin verilmesinden sonra Orak Adası'na hareket edilir. Orak Adası'nın kristal mavisi sularında yüzme molası ve öğlen yemeğinden sonra akşam yemeği ve geceleme için şirin bir balıkçı köyü olan Çökertme'ye demir atılır. Hava koşulları elverişli ise yolda yelken seyri yapılabilir. Arzu eden misafirler sahilde oksijen dolu kısa bir yürüyüş yapabilirler.

2. Gün: YEDİ ADALAR – (KÜFRE / UZUN LİMAN) – İNGİLİZ LİMANI
Sabah kahvaltıdan önce, erken saatlerde Yedi Adalar'a doğru hareket edilir. Yedi Adalar'daki ilk durağımız Küfre Koyu ziyaret edildikten sonra Uzun Liman'a demir atılır. Daha sonra akşam yemeği ve geceleme için İngiliz Limanı’na (Değirmen Bükü) doğru hareket edilir. İngiliz Limanı, 2. Dünya Savaşında İngiliz savaş gemilerinin burada demirlemesinden dolayı bu isimle anılmaktadır. Bölge, yatların demirleyebilmesi için uygun ve korunaklı birçok irili ufaklı koydan oluşur.

3. Gün: LÖNGÖZ – TUZLA
Yüzerek güne başladığınız sabah saatlerinin ardından öğle yemeği için çam ormanlarıyla çevrili bir cennet köşesi olan Löngöz Koyu'na demir atılır. Orman içinde kısa bir yürüyüş yapabilir ve Ali Baba’nın yerinde dinlenebilirsiniz. Turkuaz sularında yüzebileceğiniz Tuzla Koyu’na hareket edilir. Akşam yemeği ve geceleme bu güzel koyda yapılır.

4. Gün: KARGILI – KİSEBÜKÜ (ALAKIŞLA BÜKÜ)BODRUM
Erken saatlerde Kargılı Koyu’na (Molla İbrahim Koyu) varılır, yüzme ve kahvaltının ardından tekneden ayrılınır. Sizleri bekleyen araçlarla Önce Vin Bodrum ziyareti yapılır, sonrasında Zinfandel Bağlarına gidilir, oradaki tadımlardan sonra turumuz son bulur.

Ücret 1400 Tl iki kişilik odada kişi başı fiyatıdır.
Teknede alınacak 3 akşam yemeğinde şefimizden yemek eğitimleri verilecek ve yemek şarap eşlemeleri yapılacaktır.
Sizler için seçilmiş özel şaraplar ikram edilecektir.
Arzu ettiğiniz içecekleri getirebilirsiniz.Önerdiğimiz Guletler

Önerdiğimiz Guletler.

Yacht Holidays in Greece, Turkey & Adria
>