Mürettebatlı Tekne Bodrum

Mürettebatlı Tekne Bodrum

Mürettebatlı Tekne Bodrum.

MÜRETTEBATLI TEKNE KİRALAMA:
Eğer tatiliniz süresince ekstra konfor ve lüks istiyorsanız, mürettebatlı tekne kiralama hizmetlerimiz hakkında bilgi almanızı tavsiye ederiz. Sakin bir atmosferde, teknedeki teknoloji donanımları ve çok iyi eğitimli profesyonel mürettebatımızın servis kalitesiyle keyfinize bakın.
İster rotanızı kendiniz planlayın isterseniz deneyimli kaptan ve mürettebatınız sizin için Yunan adaları etrafında muhteşem bir tur organizasyonu yapsın.


Bodrum :
Eski adı Halikarnas olan Bodrum'un tarihi M.Ö. 1200'lere kadar uzanır. M.Ö. 5. yüzyılda yaşamış olan ve "Tarihin Babası" olarak tanınan Herodot, Halikarnas'ta doğmuştur. Dünyanın 7 harikasından biri olarak kabul edilen Kral Mausolos'un (M.Ö. 350) Mozolesi de buradadır. Klasik çağdaki Bodrum'dan günümüze ulaşabilen tek yapı Antik Tiyatro'dur. 13.000 kişi kapasiteli bu tiyatro, Anadolu'nun en eski tiyatrolarından biridir ve günümüzde de birçok gösteri ve konserlerde Bodrum’daki sanatseverlere ev sahipliği yapmaktadır. Bodrum'a gelindiğinde, ilk önce görülmesi gereken yerlerden bir tanesi de Kurtarıcı Aziz Peter (St. Peter) Kalesi'dir. Ortaçağlara dayanan tarihiyle dünyada en iyi şekilde korunmuş eserlerden birisidir. Büyük İskender'in Halikarnas'a girdiği yer olan Myndos Kapısı da görülmesi gereken yerlerden bir diğeridir.

Yacht Holidays Specialist
>