Mürettebatlı Tekne Göcek

Mürettebatlı Tekne Göcek

Mürettebatlı Tekne Göcek.

MÜRETTEBATLI TEKNE KİRALAMA:
Eğer tatiliniz süresince ekstra konfor ve lüks istiyorsanız, mürettebatlı tekne kiralama hizmetlerimiz hakkında bilgi almanızı tavsiye ederiz. Sakin bir atmosferde, teknedeki teknoloji donanımları ve çok iyi eğitimli profesyonel mürettebatımızın servis kalitesiyle keyfinize bakın.
İster rotanızı kendiniz planlayın isterseniz deneyimli kaptan ve mürettebatınız sizin için Yunan adaları etrafında muhteşem bir tur organizasyonu yapsın.

GÖCEK
Fethiye körfezinin en uç noktasında bulunan, çam ormanları ile kaplı dağların eteklerinde bulunan ve körfezin 12 Adalar’ına tepeden bakan Göcek; turizm alanında yeni gelişiyor olmasına rağmen dünyada tanınan bir yat limanı markası olmuştur. Limanda demirli olan irili ufaklı değişik birçok tekneyi görebilmeniz için marinada yapacağınız bir gezinti, birçok bar ve restoranları ile size keyif verecektir. Dalaman Havaalanı’na sadece 30 km mesafede olması da turistler için büyük bir avantajdır. Skopea Körfezi, 12 Adalar’la sunduğu korunaklı birçok koy ile yat seyahatleri için ideal bir yerdir. Tersane adasında, Bizans manastırlarından antik dönem tersanesine kadar antik kalıntılar olan batıkları görebilirsiniz. Burada gece demirlemeyi zevk haline getiren meşhur bir restoran da bulunmaktadır. Adı 12 Ada olarak geçse de bundan çok daha fazla ada bulunmaktadır ve tatiliniz esnasında her gün bir adayı keyifle ve kolaylıkla ziyaret edebilirsiniz.

Yacht Holidays Specialist
>