Marmaris-Fethiye

Yeşil ile Mavinin Evliliği (IV).

1. Gün: MARMARİS Marmaris Limanı’nda, saat 15.30’dan itibaren teknelerinize yerleşebilirsiniz. Akşam yemeği ile başladığınız geceyi Marmaris Limanı'nda geçireceksiniz. Türkiye'nin en önemli turistik merkezlerinden biri olan Marmaris ayrıca büyük bir yat limanına sahiptir.
2. Gün: EKİNCİK KÖRFEZİ – DALYAN Kahvaltıdan sonra tur programı ve tekne hakkında temel bilgiler verilir. Ekincik Körfezi’ne doğru seyre başlanır. Buradan opsiyonel olarak düzenlenen Dalyan turuna katılabilirsiniz. Akşam yemeği ve geceleme Ekincik Körfezi’nde yapılır.
3. Gün: TERSANE ADASI – BATIK HAMAM – KIZILADA Deniz sakinken geçilmesi gereken, dalgaları ile ünlü Dişibilmez ve Kurtoğlu Burunları nedeniyle, diğer günlere nazaran sabah çok erken yola çıkılır ve dünyaca ünlü Göcek Körfezi'ne ulaşılır. Tersane Adası’nda sabah kahvaltısı ve yüzme molası verilir. Daha sonra Manastır Koyu’na doğru hareket edilir. Burası denize gömülü muhteşem eski bir hamamdan dolayı aynı zamanda Kleopatra veya Batık Hamam Koyu diye de bilinir. Akşam yemeği ve geceleme Kızılada’da yapılır.
4. Gün: FETHİYE Sabah Fethiye Limanı'na giriş yapılır. Antik çağda Telmessos olarak adlandırılan Fethiye Likya Uygarlığı’nın Karia ile birlikte batıdaki en önemli şehriydi. Şehir kâhinleriyle ünlüydü. Misafirlerimize Fethiye’de opsiyonel olarak safari turu sunuyoruz. Tura katılmak istemeyen misafirlerimiz Samanlık Koyu’nda öğle yemeği yiyip yüzebilirler. Teknemiz saat 16:00’dan sonra Ece Saray Marina’da akşam yemeği ve geceleme için demirleyecektir. Misafirlerimiz kahvaltıdan sonra 10:30'a kadar tekneden ayrılırlar.
Önerdiğimiz Guletler

Önerdiğimiz Guletler.

Yacht Holidays in Greece, Turkey & Adria
>