Yat İşletmeciliği

Yat İşletmeciliği.

Barbaros Yatçılık Gulet ve Tekne İşletmeciliği

Yat işletmeciliği giderek karmaşık bir hal almaktadır. Sizin ile birlikte çalışan deneyimli uzman bir ekibin olması, yatınız ile A’ dan Z’ ye ilgilenilmesi konusunda sizi gerçekten temin eder.

Yat yönetim departmanımızın inandığı unsur, bir yatın iyi işletilmesinde kaptan ve yat sahibinin arasındaki ilişkinin kapsamlı bir hizmet sunmak için anahtar olduğudur.

Özel veya charter yat sahibi olmak, yapılması zor emek ve sabır gerektiren bir iştir. Bu yatırımın bilgili, tahmin etme gücü yüksek ve yat yönetimi konusunda belirli bir uzmanlığa sahip profesyonel bir ekip tarafından yönetilmesi şarttır. Yatçılık sektöründe deneyimli uzman ekibimiz siz yat sahiplerinin iyi bir servis almasını sağlamak amacıyla sektörle ilgili ulusal ve uluslararası düzenlemeleri de titizlikle takip etmektedir.

Turizm Bakanlığı’ndan Yat işletme Lisansı’na sahip olan Barbaros Yatçılık, birçok firmaya ve tekne sahibine Yabancı Bayraklı teknelerinin Türk ve Yunan sularında seyahat ve ticaret yapabilmeleri için lisans vermiştir.

Sizde teknenize Yat işletme belgesi ya da işletmesi konusunda yardım almak isterseniz lütfen bizimle iletişim kurunuz.

Yatınız kriterlerimize uygun ise; yıllık garanti bir ücret karşılığında kiralayabiliriz. İsterseniz komple personel ve bakım-onarım giderlerini dahi biz üstlenebiliriz.Önerdiğimiz Guletler

Önerdiğimiz Guletler.

Yacht Holidays in Greece, Turkey & Adria
>