Bodrum - Mandalya Körfezi - Bodrum

BODRUM - MANDALYA KÖRFEZİ - BODRUM.

1. Gün: BODRUM Bodrum Limanı’ndan teknenize bindikten sonra tekne ve turunuz hakkında bilgi verilir. Akşam yemeği ve geceleme Bodrum Limanı’nda yapılır.
2. Gün: BÜYÜK KİREMİT ADASI - GÜMÜŞLÜK Kahvaltıdan sonra Büyük Kiremit Adası’na doğru seyre başlanır. Öğle yemeğinden sonra doğal küçük bir liman olan Gümüşlük limanına gidilir.( Antik Myndos) Akşam yemeği servisi ve geceleme burada yapılır.
3. Gün: PANAYIR ADASI - ALTINKUM - DİDİM Sabah başlayan yolculuğumuzun ardından Panayır Adası’na varılır. Kahvaltı seyir sırasında verilir. Öğle yemeğinden sonra Altımkum’a doğru seyre çıkılır. Buradan opsiyonel Didim turuna katılabilirsiniz.
4. Gün: PRIENE - MILET Altımkum’da yapacağınız kahvaltının ardından opsiyonel Priene ve Milet antik kentleri turuna katılmanızı tavsiye ederiz. Akşam yemeği servisi ve geceleme Altımkum yakınlarında bir koyda yapılır.
5. Gün: CAM LİMANI - KIYIKIŞLACIK(IASOS) Kahvaltının ardından Cam Limanı’na doğru(hava koşullarına bağlı olarak) seyre çıkılır, öğle yemeği burada servis edilir. Öğleden sonra Kıyıkışlacık(Iasos) köyüne doğru seyre çıkılır. Balık restoranlıyla çevrili bu küçük limanda antik kent Iasos’un kalıntılarını ziyaret etmeyi unutmayın. Akşam yemeği servisi ve geceleme burada yapılır.
6. Gün: SALİH ADASI -TÜRKBÜKÜ Kahvaltıdan sonra Iasos’u geride bırakarak Salih Adası’na doğru yola çıkılır. Öğle yemeğinden sonra akşam yemeği ve geceleme için Türkbüküne demir atılır.
7. Gün: YALIKAVAK - ÇATAL ADASI Seyre Yalıkavakla başlanır, daha sonra son gecenizi geçirmek üzere Çatal Adası’na demir atılır. Akşam yemeği servisi ve geceleme Çatal Adası’nda yapılır.
8. Gün: BODRUM Sabah erken saatlerde Bodrum’a doğru seyre başlanır.Kahvaltıdan sonra tekneden ayrılabilirsiniz.
Önerdiğimiz Guletler

Önerdiğimiz Guletler.

Yacht Holidays Specialist