Düğün & Balayı

Düğün & Balayı.

Hayatınızın en önemli gününde mutluluğa yelken açmaya hazır olun... Bu özel günde muhteşem manzaralarla günbatımında ‘Evet’ dediğinizi hayal edin. Daha romantik ne olabilir? Arkadaşlarınız ve ailenizle birlikle paylaşacağınız bu günde istediğiniz menü ve rotayı planlayabilir balayınızı sevdiklerinizle beraber Ege, Akdeniz veya Yunan Adalarında geçirebilirsiniz.

Düğününüzü salonda ya da otelde yapmak yerine daha orijinal bir yerde yapmak istiyorsanızın teknede düğün konsepti tam size göre. Sadece nikah için günlük tekne kiralayabileceğiniz gibi düğün ve balayınızı birleştirmek isterseniz 36 kişilik kapasiteye çıkabilen teknelerimizden size en uygun olan tekneyle her gününüzü sevdiklerinizle, doğayla içiçe kalabalıklardan uzak koylarda geçirebilirsiniz. Balayınızı sadece eşinizle geçirmek isterseniz motoryat kiralayarak balayınızı unutulmaz bir anıya çevirebilirsiniz.
Teknede size eşlik edecek kaptanımız, aşçımız ve gemicimiz birlikte olduğunuz zaman boyunca en büyük yardımcılarınız olacaklardır.

Düğün için menünüzün ayarlanmasından istediğiniz müzik türüne her şeyi en ince ayrıntısına kadar planlıyoruz. Siz hayallerinizi anlatın biz gerçeğe çevirelim...

Yacht Holidays Specialist