Hiking & Biking

Hiking & Biking.

TEKNE & YÜRÜYÜŞ TURLARI 7 GECE 8 GÜN

Karia Yolu Muğla’dan Aydın’a uzanan Türkiye’nin güneybatısını keşfedebileceğiniz 800 km uzunluğunda bir yürüyüş rotasıdır. İsmini antik çağda bu bölgede yaşamış Karia medeniyetinden alan Karia Yolu kıyıyı dağlık iç kesimlere bağlayan taş döşeli kervan ve katır yollarıyla hem tarihsel anlamda hem de kalıntılar anlamında çok zengin bir bölgededir. Karia Yolu az bilinen ve henüz bozulmamış bu renkli ve geleneklerini koruyan bölgeye erişim sağlar. Uluslararası standartlara göre işaretli ve levhalandırılmış olan Karia Yolu, güzelliklerini ve Karia mirasını keşfetmek isteyen bağımsız veya acenteyle gelmek isteyen yürüşçüler için hazırdır.

Bir hafta boyunca konaklamanız geleneksel yemeklerimizin servis edildiği teknelerimizden birinde olacaktır. Teknede konaklama, tek seferde, 20 ila 36 kişi arası, misafirimizin içinde banyo-tuvalet bulunan double odalarda kalabilecekleri şeklinde planlanmıştır.

Bir bölgeyi keşfetmek için muhteşem bir alternatif olan bu turumuzda valiz taşıma derdiniz olmayacak. Aktivitelerimiz konuklarımızın muhteşem manzaraların keyfini çıkarması ve zamanlarını diledikleri gibi kullanmaları için zaman kısıtlaması olmadan, aceleye getirmeden yapılır.

ROTA
Karia Yolu üzerinde 5 günlük yürüyüş turu.

FİYATA DAHİL OLANLAR
Teknede konaklama
Yemek
Rehberlik hizmeti
Transferler

FİYATA DAHİL OLMAYANLAR
Ören yeri& müze giriş ücretleri
İçecekler


BİSİKLET & TEKNE TURLARI


Ege Denizi’nin güney kıyılarında Oniki Adaları bisikletinizle ve iki direkli yelkenli teknelerle keşfetmeye hazır mısınız?

Teknede ve bisiklet turunuz boyunca rehberlerimiz size eşlik ederek hem adaları tanımanıza hem de orada yaşan insanlarla tanışmanıza yardımcı olacaklardır. Bir hafta boyunca konaklamanız geleneksel yemeklerimizin servis edildiği teknelerimizden birinde olacaktır. Teknede konaklama, tek seferde, 20 ila 36 kişi arası, misafirimizin içinde banyo-tuvalet bulunan double odalarda kalabilecekleri şeklinde planlanmıştır.

Bir ülkeyi keşfetmek için muhteşem bir alternatif olan bu turumuzda valiz taşıma derdiniz olmayacak. Aktivitelerimiz konuklarımızın muhteşem manzaraların keyfini çıkarması ve zamanlarını diledikleri gibi kullanmaları için zaman kısıtlaması olmadan, aceleye getirmeden yapılır. Ayrıca turumuzda donanımlı bisiklet kiralama imkanınız bulunmaktadır.
Rotamız: BODRUM, KOS, LEROS, LIPRI, PATMOS ve KALİMNOS.

Turumuza katılmak için Bodrum ya da Kos Havaalanını kullanabilir, turumuza Kos’tan da katılabilirsiniz.

ROTA:
• 1. Gün: Bodrum’un simgesi Bodrum Kalesi’ni ziyaret, şehirde bisiklet turu. Akşamüstü Kos’a seyir. Teknede konaklama.
• 2. Gün: Kos-Kefalos arası bisiklet turu. 70 km.
• 3. Gün: Sabahtan Patmos’a seyir. Aziz Ioannis Teolog Manastırı ve çevresine bisiklet turu. Teknede konaklama.
• 4.Gün :Leros’a seyir. Panteli Kalesi ve etrafında bisiklet turu.50 km. Teknede konaklama.
• 5. Gün: Kalimnos’a seyir. Kıyıda güzel manzaralar eşliğinde 55 km.lik bir bisiklet turu. Teknede konaklama.
• 6. Gün: Çıkış noktasına geri dönüş. Kos ya da Bodrum’da serbest zaman ya da bisiklet turu. Teknede konaklama.
• 7. Gün: Kahvaltıdan sonra 10:30’da tekneden ayrılış.

FİYATA DAHİL OLANLAR
• Kahvaltı ve Akşam yemeği
• Rehberlik hizmeti
• Teknede konaklama

FİYATA DAHİL OLMAYANLAR
• Öğle yemeği ve içecekler
• Ören yeri&müze giriş ücretleri
• Bisiklet kiralama

Yacht Holidays Specialist