Kos - Mikanos

Kos - Mikanos.

1.Gün: KOS Kos’a hoşgeldiniz ! Kaptanımız ve mürettebatımızla tanıştıktan sonra kamaranıza yerleşip Kos adasını keşfe başlayabilirsiniz. Akşam yemeği ve geceleme Kos Limanı’nda yapılır. Kos, en iyi gece hayatına sahip adalardan biridir. Nafklirou adı verilen barlar sokağı oldukça kalabalık, canlı ve renkli bir sokaktır.
2.Gün: KOS-TURGUTREİS-KALİMNOS Gümrük işlemlerinden sonra Turgutreis’e doğru hareket edilir. Limana yakın bir sahilde yüzebilirsiniz. Daha sonra Kalimnos’a doğru seyre başlanır. Adanın çevresinde güzel bir koyda yüzme molası verilir. Öğleden sonra adanın merkezi olan Pothia Limanı’na girilir. Yüzyıllardır ada halkının geçimini süngercilikle sağladığı bu adada Massouri, Mirties ve Vlyhadia gibi güzel plajlar bulunmaktadır. Akşam yemeği ve geceme Kalimnos Limanı’nda yapılır.
3.Gün: LEVITA/ AMORGOS / ASTYPALEA Sabah erkenden Amorgos’a gitmek için demir alıyoruz. Hava koşullarına bağlı olarak Amorgos yerine Levita’ya veya Astypalea’ya gidebiliriz. Amorgos, beyaz evleri uzun kumsalları ve huzur dolu ortamı ile Ege Denizi’nin popüler adalarından biridir. Akşam üzeri kendi başınıza adayı gezebilirsiniz.
4.Gün: LEVITA/ AMORGOS/ ASTYPALEA – SANTORINI Güneş yükselirken, demir alıp Santorini’ye doğru ilerliyoruz. Dünyadaki en güzel gün batımının Santorini’de olduğu söylenir. Bugün adayı keşfetmek için boş zamanınız olacaktır.
5.Gün: SANTORINI – IOS Sabah erkenden kalkıp İos’a gitmek için demir alıyoruz. Teknemiz seyir halindeyken güneşlenip müzik dinleyerek, güvertede yemeklerinizi yiyerek zamanınızı geçirdikten sonra yüzmek için elverişli İos yakınlarındaki bir koyda duruyoruz. Geceleme İos Limanı’nda yapılır.
6.Gün: IOS – PAROS – NAXOS Bugün Naxos‘a gitmek için Ios’dan ayrılıyoruz. Yolda Paros’da bir yüzme molasının ardından Naxos’a devam ediyoruz. Bu büyüleyici adaya adapte olacağınız bir yürüyüşten sonra, adayı keşfedip yüzmek için daha fazla zamanımız olacak. Geceleme Naxos Liman’ında yapılacaktır.
7.Gün: NAXOS – MİKANOS Sabah erken saatlerde Mykonos’a doğru hareket edeceğiz. Yunan adalarının en kozmopolit yerlerinden biri olması ve tüm dünyadan bu kadar çok ziyaretçi çekmesi tesadüf değildir. Mykonos beyaz badanalı sokakları ve izometrik evleri ile geniş bir alana yayılmıştır. Geceleme Mikanos Limanı’nda yapılır.
8.Gün: MİKANOS Kahvaltıdan sonra 10.30'a kadar tekneden ayrılabilirsiniz
Önerdiğimiz Guletler

Önerdiğimiz Guletler.

Yacht Holidays Specialist