Santorini - Mikonos

Santorini - Mikonos.

1. Gün: Santorini Saat 16.00’dan itibaren teknelerinize yerleşebilirsiniz. Kahvaltıdan sonra Santorini’yi keşfetme zamanı! 20 dk.lık bir yürüyüşle eski şehir merkezi Thira’ya varabilir veya teleferikle (kişibaşı 5 Euro) yukarıya ulaşabilirsiniz. Eski şehir merkezi Thira’da birçok taverna, kafe ve butik bulabilirsiniz. Dünyaca ünlü bu destinasyonda tur rehberiniz size adanın tüm gizemlerini anlatacak. Akşam için yerel bir restoranda yemekten(opsiyonel) sonra güneşin batışını Oia’da izleyebilirsiniz. Saat 22 gibi tekneye dönülür. Arkadaşlarınızla teknede gecenizi dinlenerek geçirebilirsiniz.
2. Gün: Santorini – Ios Santorini’yi geride bırakarak Ios’a doğru yola çıkıyoruz. İlk durağımız adanın en sıcak kumsalı olan Mylopotas’tır. Gençlerin uğrak yeri olan Mylopotas sıcak kumlarıyla ünlüdür. Burada su sporlarını da deneyebilirsiniz. Gizli mağaraları keşfetmeye, mavi sularda yüzmeye ve Ios’u keşfetmeye hazır olun. Akşam yemeğinden sonra (opsiyonel) Ios’un gece hayatını bar turuna katılarak keşfedebilir free shotlarla ve kokteyllerle gecenin tadını çıkarabilirsiniz. Opsiyonel aktivite: Speed boat safari & su sporları
3. Gün: Ios Ios’taki parti gecesinden sonra sabah direkt denize dalabilir ya da Ios’un sahillerinde dinlenebilirsiniz. Deniz kıyısındaki restoranlarda geleneksel Yunan yemeklerini deneyebilirsiniz. Akşamüstü sakin bir sahilde barbekü yapılır. Gece için ikinci bir bar turuna hazır olun! Aktivite: Sahilde barbekü (dahil)
3. Gün: Ios Ios’taki parti gecesinden sonra sabah direkt denize dalabilir ya da Ios’un sahillerinde dinlenebilirsiniz. Deniz kıyısındaki restoranlarda geleneksel Yunan yemeklerini deneyebilirsiniz. Akşamüstü sakin bir sahilde barbekü yapılır. Gece için ikinci bir bar turuna hazır olun! Aktivite: Sahilde barbekü (dahil)
5. Gün: Paros Kahvaltıdan sonra Paros’un keyfini çıkarın. Adada yürüyüş yapabilirsiniz. Paros adasının sularında bol bol yüzebilir, arkadaşlarınızla vakit geçirebilirsiniz. Rehberinizle beraber adanın merkezi olan Paroikia’nın tarihini keşfedin. Kiklad manzarısının keyfini çıkarırken Paros’ta sakin bir sahilde yapacağımız partiye hazırlanın. Müzik, denizin esintileri, karaoke ve sabaha kadar eğlence sizi bekliyor! Başka bir bar turuna hazır mısınız? Aktivite: Beach Parti (dahil) ***Hava durumuna bağlı olarak geceleme için Naxos’a demir atabiliriz.
6. Gün: Paros – Mikonos Paros’tan ayrıldıktan sonra Mikonos’a doğru yola çıkıyoruz. Kahvaltıdan sonra şehir merkezini keşfe çıkıyoruz. Mikonos’un ikonik küp şeklindeki evleri arasında yürürken Venedik havasını hissedeceksiniz. Bu masalsı manzaraların tadını çıkarırken adanın sembolü olan pelikana selam vermeyi unutmayın. Tur rehberiniz sizi adanın en ünlü plajı olan Paradise plajına götürecektir. Gençlerin uğrak yeri olan bu adada sabaha kadar dans edin! Bu akşam dünyanın en ünlü Djlerine ev sahipliği yapan Cavo Paradiso ve Paradise clubın konuklarıyız! Mikonos’a hoşgeldiniz! Aktivite: Body-painting (dahil)
7. Gün: Mikonos Bu güzel teknede kahvaltının keyfini çıkarın ve önceki gecenin etkisinden çıkmak için tekneden denize dalabilirsiniz. Mikonos’ta alışveriş yapmak için bol bol zamanınız olacak. Dilerseniz opsiyonel öğle yemeğine katılabilirsiniz. Akşam teknede yapacağımız özel parti için hazır olun. Ünlü Dj’imiz ve limitsiz içkilerle gecenin keyfini çıkarın. İlerleyen saatlerde rehberinizin size eşlik edeceği bar turuna katılabilirsiniz! **Hava durumuna göre tekne partisi için Mikonos’tan 1 saat uzaklıkta yer alan Rhnia’ya demir atabiliriz.** Aktivite: Özel Tekne Partisi (dahil)
8. Gün: Mikonos Arkadaşlarınızla vedalaşıp son kez Mikonos’a bakın. Her güzel şeyin bir sonu var. Önümüzdeki sene görüşmek üzere.
Önerdiğimiz Guletler

Önerdiğimiz Guletler.

Yacht Holidays Specialist