Zante - Zante (Zakintos)

Zante - Zante (Zakintos).

Gün 1: ZANTE (ZAKİNTOS) Saat 15.30’dan itibaren teknelerinize yerleşebilirsiniz. Akşam yemeği ve geceleme Zante’de yapılır.
Gün 2: ZANTE- KEFALONYA- POROS Zante’den ayrıldıktan sonra Kefalonya’ya doğru yola çıkıyoruz. Geceleme için kıyının güneydoğusunda kalan Poros’a demir atıyoruz.
Gün 3: POROS- ATOKOS Sadece keçilerin yaşadığı Atokos adasına doğru seyre başlıyoruz. Geceleme için bu masalsı koyda kalıyoruz.
Gün 4: ATOKOS- ITHAKA- LYGIA Ithaka Adası’na doğru yola çıkıyoruz ve adanın baş şehri Vathy’i ziyaret ediyoruz. Daha sonra kuzeye doğru seyre başlıyoruz ve Lefkada’ya varıyoruz. Geceleme Lygia Limanı’nda yapılır.
Gün 5: LYGIA- SKALA LİMANI Kefalonia’nın güneyine, adanın en güzel yerleşim yerlerinden Sami’ye doğru seyre başlıyoruz. Daha sonra Skala Limanı ve kumsallarını görmek üzere demir alıyoruz.
Gün 6: SKALA LİMANI- ARGOSTOLION- PESSADA Adanın zarif başkentini ziyaret ediyoruz. Geceleme için adanın güneyinde kalan Pessada’ya demir atıyoruz.
Gün 7: PESSADA-ZANTE Son akşam yemeğinden önce Parous kumsalında zaman geçiriyoruz ve Zante’ye geri dönüş yolculuğumuza başlıyoruz.
Gün 8: ZANTE Kahvaltıdan sonra teknenizden ayrılabilirsiniz.
Önerdiğimiz Guletler

Önerdiğimiz Guletler.

Yacht Holidays Specialist