Yoga Turları

Yoga Turları.

Yoga nedir?
Yoga beden, akıl ve ruh için uyum içinde bir geliştirme sistemine dayanan çok eski bir sanattır.
Yoga vücudumuzu güçlü ve esnek kılarken aynı zamanda solunum, dolaşım, sindirim ve hormonal sistemlerimizin de daha iyi çalışmasına yardımcı olur.

Yoga egzersizlerinin amacı bedensel sınırlarımızı zorlamak ve içimizdeki pozitif duyguları açığa çıkarmaktır. Sanskritçe’de her kelimenin türediği bir kök harfi vardır. Yoga kelimesinin kök harfi ‘yuj’dur. Bu da birleşme veya iki şeyin bir araya gelmesidir. Bizler de programımızda sizin için yogayı denizle bir araya getirdik.(Arınmanın en güzel yollarından biri!)

Muhteşem Akdeniz kıyılarında yoga deneyimini yaşamak için bize katılın.

Şimdi sizin için rüya gibi bir yoga tatili planlama zamanı..
Barbaros Yatçılık Türk guletleriyle eşsiz bir yoga deneyimi sunar!
Yeni başlayan veya deneyimli her yaştan ve milletten tüm yoga aşıkları, teknemize hoşgeldiniz : ))
Yoga deneyimini stüdyoların dışına çıkarıp muhteşem Ege ve Akdeniz kıyılarında yoga ve tatil konseptini sunduğumuz için çok mutluyuz.

7 gece 8 gün sürecek bu mavi yolculukta sadece harika bir tatil geçirmeyecek aynı zamanda bedeniniz ve ruhunuz yenilenecek, doğanın tam ortasında, doğanın bir parçası olacaksınız. Bu tatil hem sakinlik hem de değişim için muhteşem bir fırsat.

Programımız kalkış noktası ve mevsime göre değişiklik göstermektedir. Akdeniz kıyılarında yapacağınız mavi tur tek başına harika bir deneyim olmakla beraber yogayla birleşince unutamayacağınız bir içsel yolculuğa dönüşecek.

Konaklama & Teknede yaşam ve daha fazlası..
Gulet tekneler konuklarına otel standartlarında rahatlık sağlar ve her odada banyo-tuvalet bulunur. Kabininizi bir arkadaşınızla paylaşabilir ya da tek kişilik konaklama satın alabilirsiniz, ayrıca güvertede yıldızların altında uyumak paha biçilemez!! Yoga turlarımızda kullanılan tekneler, size en sessiz ve egzotik kıyıları göstermeye hazır profesyonel mürettebatıyla-kaptan-aşçı-gemici-yoga eğitmeni- yüzen bir 4 yıldızlı oteldir.

Tüm yemek menüleri ve yoga dersleri tarafımızdan ayarlanacak olup sizlere sadece rahatlamak ve tatilin tadını çıkarmak kalır. Bizler tatilinizi unutulmaz kılmak için buradayız!

Yoga derslerimiz biri sabah kahvaltıdan önce diğeri ise akşam yemeğinden önce olmak üzere günde iki kere yapılır. Gün boyunca kıyıları dolaşıp koylarda yapacağımız molalarda yüzeyebilir ya da yürüyüşe çıkabilirsiniz. Ayrıca kalan zamanınızda güneşlenebilir, kitap okuyabilir, yoga yapabilir ya da yeni arkadaşlarınızla muhabbet edebilirsiniz.

Yemek
Günde üç öğün yemek servisi yapılır. Lezzetli yerel tatlarımız ve meze çeşitlerimizle sağlıklı ve dengeli beslenmenin tadına varacaksınız. Yemekler vejetaryen konuklarımız için uygundur. Şeflerimiz Türk usulü hazırladıkları yemeklerde yalnızca taze sebze ve meyve kullanırlar. Uymanız gereken herhangi bir diyetiniz varsa lütfen rezervasyon sırasında bildiriniz.
Daha fazla bilgi edinmek için lütfen bize yazın, size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Yacht Holidays Specialist