Mikonos - Santorini

Mikonos - Santorini.

1. Gün: Mikonos Saat 14.00’ten itibaren teknelerinize yerleşebilirsiniz. Grupla tanıştıktan sonra tur rehberiniz sizi adanın en ünlü plajı olan Paradise plajına götürecektir. Gençlerin uğrak yeri olan bu adada sabaha kadar dans edin! Bu akşam dünyanın en ünlü Djlerine ev sahipliği yapan Cavo Paradiso ve Paradise clubın konuklarıyız! Mikonos’a hoşgeldiniz! Aktivite: Body-painting (dahil)
2. Gün: Mikonos Bu güzel teknede kahvaltının keyfini çıkarın ve önceki gecenin etkisinden çıkmak için tekneden denize dalabilirsiniz. Kahvaltıdan sonra şehir merkezini keşfe çıkıyoruz. Mikonos’un ikonik küp şeklindeki evleri arasında yürürken Venedik havasını hissedeceksiniz. Bu masalsı manzaraların tadını çıkarırken adanın sembolü olan pelikana selam vermeyi unutmayın. Akşam teknede yapacağımız özel parti için hazır olun. Ünlü Dj’imiz ve limitsiz içkilerle gecenin keyfini çıkarın. İlerleyen saatlerde rehberinizin size eşlik edeceği bar turuna katılabilirsiniz! **Hava durumuna göre tekne partisi için Mikonos’tan 1 saat uzaklıkta yer alan Rhnia’ya demir atabiliriz. Aktivite: Özel Tekne Partisi (dahil)
3. Gün: Mikonos - Paros Mikonos’u arkamızda bırakarak Paros’a doğru seyre çıkıyoruz. Kahvaltıdan sonra adayı ATVlerle keşfe çıkıyoruz. Paros su sporlarıyla, özellikle rüzgar sörfüyle meşhurdur ve tabii ki çılgın gece hayatıyla da! Rüzgarlarıyla meşhur bu ada su sporları için mükemmeldir. Ege’nin muhteşem manzaralarının tadını çıkarın ve sakin koylarında doyasıya yüzün. Şehir merkezini keşfettikten sonra plajlarda dinlenin. Akşam için yeni arkadaşlarınızla nargile içip sohbet edin veya adanın ünlü clublarını deneyin. Opsiyonel Aktivite: ATV Safari
4. Gün: Paros Kahvaltıdan sonra Paros’un keyfini çıkarın. Adada yürüyüş yapabilirsiniz. Paros adasının sularında bol bol yüzebilir arkadaşlarınızla vakit geçirebilirsiniz. Rehberinizle beraber adanın merkezi olan Paroikia’nın tarihini keşfedin. Kiklad manzarısının keyfini çıkarırken Paros’ta sakin bir sahilde yapacağımız partiye hazırlanın. Müzik, denizin esintileri, karaoke ve sabaha kadar eğlence sizi bekliyor! Başka bir bar turuna hazır mısınız? Aktivite: Beach Parti (dahil) ***Hava durumuna bağlı olarak geceleme için Naxos’a demir atabiliriz.
5. Gün: Paros - Ios Paros’tan hareket ederek Ios’a doğru yola çıkılır. İlk durağımız adanın en sıcak kumsalı olan Mylopotas’tır. Gençlerin uğrak yeri olan Mylopotas sıcak kumlarıyla ünlüdür. Burada su sporlarını da deneyebilirsiniz. Gizli mağaraları keşfetmeye, mavi sularda yüzmeye ve Ios’u keşfetmeye hazır olun. Akşam yemeğinden sonra (opsiyonel) Ios’un gece hayatını bar turuna katılarak keşfedebilir free shotlarla ve kokteyllerle gecenin tadını çıkarabilirsiniz. Opsiyonel aktivite: Speed boat safari & su sporları
6. Gün: Ios Ios’taki parti gecesinden sonra sabah direkt denize dalabilir ya da Ios’un sahillerinde dinlenebilirsiniz. Deniz kıyısındaki restoranlarda geleneksel Yunan yemeklerini deneyebilirsiniz. Akşamüstü sakin bir sahilde barbekü yapılır. Gece için ikinci bir bar turuna hazır olun! Aktivite: Sahilde barbekü (dahil)
7. Gün: Ios - Santorini Ios’tan ayrıldıktan birkaç saat sonra Santorini’ye varıyoruz! Kahvaltıdan sonra Santorini’yi keşfetme zamanı! 20 dk.lık bir yürüyüşle eski şehi r merkezi Thira’ya varabilir veya teleferikle (kişibaşı 5 Euro) yukarıya ulaşabilirsiniz. Eski şehir merkezi Thira’da birçok taverna, kafe ve butik bulabilirsiniz. Dünyaca ünlü bu destinasyonda tur rehberiniz size adanın tüm gizemlerini anlatacak. Dilerseniz gün içinde otobüs turuna da katılabilirsiniz. Güneşin batışını Oia’da izleyebilirsiniz. Saat 22 gibi tekneye dönülür. Arkadaşlarınızla teknede gecenizi dinlenerek geçirebilirsiniz. Opsiyonel aktivite: Santorini’yi keşfedelim!
8. Gün: Santorini Arkadaşlarınızla vedalaşıp son kez Santorini’ye bakın. Her güzel şeyin bir sonu var. Önümüzdeki sene görüşmek üzere.
Önerdiğimiz Guletler

Önerdiğimiz Guletler.

Yacht Holidays Specialist